S002 “BSR Food Coalition”

2022.gada. 25. – 26.oktobrī “BSR Food Coalition” projektā Klaipēdas Universitātē notika pirmā projekta partneru klātienes tikšanās.

Otrajā dienā notika starptautisks hibrīdpasākums ar lektoru dalību arī no Somijas un Zviedrijas, kurā piedalījās vairāk kā 70 dalībnieki. Projekta partneri prezentēja plānotās projekta aktivitātes, kopskatu par esošo situāciju skolu ēdināšanas jomā savos reģionos, savukārt ārvalstu lektori dalījās ar labās prakses piemēriem un rīkiem (piem., StratKIT), kas palīdz veicināt veselīgas ēdināšanas paradumus un vietējās produkcijas palielināšanu skolu maltītes.

No Kurzemes puses sanāksmē piedalījās Kurzemes plānošanas reģiona pārstāvji, kā arī pārstāvji no ēdināšanas pakalpojumu sniedzēja SIA “Saltums”, Latvijas Lauku Konsultāciju un Izglītības Centra Liepājas biroja, Striķu sākumskolas, Dienvidkurzemes novada pašvaldības, Tukuma novada pašvaldības.

Prezentācija par situāciju skolu ēdināšanā Kurzemē un Latgalē:

School meals - Latvia. Baltic Municipality’s Food Coalition, Project #S002

“BSP Food Coalition” aktivitātes tiek īstenotas ar Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2021.-2027.gadam atbalstu.

Informāciju sagatavoja:

Kurzemes plānošanas reģiona
BSR Food Coalition Projekta vadītāja
Alise Lūse
Tālrunis: 26567874, alise.luse@kurzemesregionslv