Ceturtdien, 30. novembrī, plkst. 17.30, galerijas “Romas dārzs” Berči zālē Liepājas valstspilsētas pašvaldība organizē reemigrantu ģimeņu tikšanos “Nākamā pietura – Liepāja”.

Uz tikšanos aicinātas visas reemigrantu ģimenes, bet īpaši tās, kas tikai nesen ir atgriezušās uz dzīvi Liepājā. Tikšanās mērķis ir nodrošināt reemigrantiem iespēju satikties un pārrunāt esošos izaicinājumus, atgriežoties uz dzīvi Liepājā, un dalīties ar iespējamajiem risinājumiem.

Tikšanās laikā Liepājas valstspilsētas pašvaldības izpilddirektora vietnieks Mārtiņš Tīdens iepazīstinās ar aktuālo informāciju par īres namu attīstību Liepājā, Ekonomikas un stratēģiskās plānošanas nodaļas vadītājs Arnis Vītols informēs par Reemigrantu uzņēmējdarbības projektu līdzfinansēšanas konkursu, Zinātnes un izglītības inovāciju centra (ZIIC) vadītājas pienākumu izpildītāja Kitija Kuduma pastāstīs par jauniem piedāvājumiem ZIIC centrā, bet Kurzemes plānošanas reģiona reemigrācijas koordinatore Agnese Berģe informēs par reemigrācijas aktualitātēm un pasākuma laikā sniegs individuālas konsultācijas. Savukārt par konstruktīvi un izklaidējoši pavadītu laiku rūpēsies pasākumu vadītājs DJ Mārcis Grīnblats.

Pieteikšanās pasākumam līdz 27. novembrim, reģistrējoties epakalpojumi.liepaja.lv https://epakalpojumi.liepaja.lv/lv/project/aTRFMGxWaFdUMHNUKzc5N0FhQmR0QT09/

Liepājas valstspilsētas pašvaldība šādu tikšanos organizē jau ceturto reizi.

No 2018. gada marta, kad Latvijā tika uzsākta reemigrantu atbalsta programma, līdz šim brīdim Liepājā atgriezušies 363 cilvēki.

Papildu informācijai:

Liepājas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Liepājas Centrālā administrācija”

sabiedrības pārvaldes speciāliste Brigita Dreiže

Tālrunis: 29 690 010 E-pasts: brigita.dreize@liepaja.lv

Informāciju sagatavoja:

Liepājas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Liepājas Centrālā administrācija”

Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa

Tālrunis: 67 356 440 E-pasts: samd@liepaja.lv