LIAA rudens uzņemšana PINK programmā 2022

Ar saukli “Tava komanda startam” Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2022. gada rudens uzņemšanu pirmsinkubācijas programmā. No 1. līdz 20. septembrim sešu mēnešu apmācību programmā tiks uzņemti 260 biznesa ideju autori no visas Latvijas.

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota biznesa ideju autoriem, kam vēl nav sava uzņēmuma, kā arī jaunajiem uzņēmējiem pašā uzņēmējdarbības sākumā, kad produkts vēl nav pieejams plašam klientu lokam. Programma ilgst sešus mēnešus, un tās laikā dalībnieki piedalās apmācībās, apgūstot svarīgākās uzņēmējdarbības prasmes, apmeklē uzņēmēju pieredzes stāstu sesijas un individuālās konsultācijās saņem mentoru atbalstu jau detalizēta rīcības plāna izstrādei biznesa idejas attīstīšanai.

Dalība programmā nodrošina arī pieeju ar biroja tehniku aprīkotām darba telpām jeb kopstrādei jebkurā no divpadsmit LIAA biznesa inkubatoriem un deviņām atbalsta vienībām, kā arī iespēju pievienoties lielākajai jauno uzņēmēju kopienai Latvijā.

Pieteikties pirmsinkubācijas programmai varēs no 1. līdz 20. septembrim, iesniedzot pieteikumu vienotajā valsts platformā biznesa attīstībai www.business.gov.lv.

Interesenti aicināti pieteikties uz klātienes un tiešsaistes konsultācijām sev tuvākajā LIAA biznesa inkubatorā Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā (atbalsta vienība Bauskā), Jūrmalā (atbalsta vienība Tukumā), Kuldīgā (atbalsta vienība Talsos), Liepājā (atbalsta vienība Saldū), Madonā (atbalsta vienības Gulbenē un Alūksnē), Ogrē (atbalsta vienība Jēkabpilī), Rēzeknē, Siguldā, Valmierā (atbalsta vienības Cēsīs un Smiltenē) un Ventspilī. LIAA biznesa inkubatoru kontaktinformācija atrodama https://www.liaa.gov.lv/lv/programmas/biznesa-inkubatori/kontakti.

Augustā un septembrī LIAA biznesa inkubatori visā Latvijā rīkos arī dažādus informatīvus pasākumus, kuru laikā būs iespēja paplašināti uzzināt par pirmsinkubācijas atbalsta iespējām, kā arī par pieteikšanās un uzņemšanas kārtību. Informācija par visiem LIAA biznesa inkubatoru pasākumiem tiks publicēta biznesa inkubatoru sociālo tīklu kontos un LIAA mājas lapā http://www.liaa.gov.lv/lv/pieteiksanas-pasakumiem.

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv

Par Liepājas biznesa inkubatora pirmsinkubācijas programmu

Sešu mēnešu laikā, sistemātiski atgriežoties pie idejas attīstīšanas, var nonākt pie diviem dažādiem pozitīviem rezultātiem, pirmais – ideju ir iespējams pārvērst biznesā, otrais – ja ideju nav iespējams pārvērst biznesā – to ir vieglāk atmest un atbrīvot vietu galvā jaunām idejām, nevis nepārtraukti sapņot kā būtu, ja būtu… Iestājoties pirmsinkubācijas programmā nav ko zaudēt, var tikai iegūt,” stāsta LIAA Liepājas biznesa inkubatora pirmsinkubācijas programmas vadītāja Anete Tīrmane.

Visi interesenti, kas vēlas apgūt uzņēmējdarbības pamatus un spert pirmos soļus sava biznesa attīstībā, tiek aicināti uz individuālajām konsultācijām ar pirmsinkubācijas programmas vadītāju Aneti Tīrmani, lai iepazītos ar programmas norisi un saņemtu informatīvu atbalstu pieteikuma aizpildīšanai. Pieteikties uz konsultāciju var, rakstot uz liepaja@liaa.gov.lv vai zvanot +371 62401092.

Par pirmsinkubācijas programmu

Informācija pārpublicēta no LIAA mājas lapas: https://www.liaa.gov.lv/lv/jaunums/saksies-jaunu-dalibnieku-uznemsana-liaa-biznesa-inkubatoru-pirmsinkubacijas-programma