12. decembrī, kultūras centrā “Ulbrokas Pērle” notika Sabiedrības integrācijas fonds organizētā konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2023” apbalvošanas ceremonija, kurā Saldus novads saņēma Ģimenei draudzīgākās pašvaldības titulu Kurzemē.
 
Šogad konkursam pieteicās 32 no 43 pašvaldībām. Konkursa vērtēšanā iesaistījās iedzīvotāji un vērtēšanas komisija, kura 16. novembrī viesojās klātienē, lai vērtētu līdz šim paveikto Saldus novadā, kā arī uzzinātu nākotnes plānus novada iedzīvotāju un ģimeņu labā.
 
Saldus novadniek, paldies Tev par novērtējumu – mēs kopā radām vidi, kurā augt, mācīties, atpūsties un svinēt svētkus! Paldies, ka novērtē pašvaldības darbu, sniegtos pakalpojumus un atbalsta programmas, kā arī esam atvērti ierosinājumiem, lai Saldus novads kļūtu par vēl labāku vietu ģimenēm!
 
Vērtēšanas komisijā bija pārstāvji no Sabiedrības integrācijas fonda, Latvijas Pašvaldību savienības, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Labklājības ministrijas, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas, Valsts kancelejas, Pārresoru koordinācijas departamenta, Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienības un nodibinājuma “Fonds Mammām un Tētiem”.
 
Aicinām, noskatīties arī reTV sižetu:
 

Informācija pārpublicēta no Saldus novada pašvaldības lapas Facebook: https://www.facebook.com/100064680520243/posts/775024347996909/

Video pārpublicēts no ReTV mājas lapas: https://retv.lv/raksts/noskaidroti-konkursa-gimenei-draudzigaka-pasvaldiba-2023-uzvaretaji