Turpmāk katru svētdienu no plkst. 17:00 – 18:00 Radio SWH ēterā jauns raidījums – “Pietura vecākiem”. Tā veidotāji un vadītāji ir Centrs ZIN – Plecs vecāku izglītības treneri Inga Oliņa un Georgs Rubenis, kas piedāvās viegli saprotamas un pielietojamas idejas visu vecumu bērnu vecāku ikdienas atvieglošanai
 
Raidījuma mērķis ir palīdzēt klausītājiem pārkāpt pāri mākslīgi izveidotajām domāšanas robežām, ka bērnu audzināšana ir temats, par ko jādomā un jāinteresējas tikai zīdaiņu vecākiem. Tāpēc radio raidījuma “Pietura vecākiem” vadmotīvs ir “Viss par bērnu audzināšanu – no piedzimšanas brīdim līdz pusmūža krīzei” – ar domu, ka vecāks ir vecāks arī tad, ja bērns ir pusaudža, jaunieša vai pieaugušā vecumā.
 
Radio raidījumā tiks runāts par aktualitātēm bērnu/ pusaudžu/ jauniešu audzināšanā un attiecību veidošanā, piedāvātas konkrētas praktiskas TBRI metodes, kā arī atbildēts uz klausītāju rakstiski uzdotajiem jautājumiem.
 
“Pietura vecākiem” iecerēts runāt par tādiem tematiem kā, piemēram: vai es kā pieaugušais apzinos savas vajadzības un māku tās piepildīt; kā aiz bērna uzvedības ieraudzīt viņa patieso vajadzību; 10 minūtes īpašais laiks divatā un saiknes veidošanas rotaļas. Tāpat tiks piedāvāti visiem zināmu ikdienas situāciju risinājumi: “Sakārto savu istabu!”; “Kamēr tu dzīvo manā mājā…” u.c. Tiks runāts arī par veselīgām robežām ar pusaudzi – kad “nē” ir “nē” un “jā” nav “varbūt”.
 
Informācija pārpublicēta no Radio SWH lapas Facebook: https://www.facebook.com/287251717105/posts/10159096256902106/