4. aprīlī plkst. 11.00 Ugāles tautas namā “Gaisma” sāksies otrais Ventspils novada uzņēmēju un aktīvo iedzīvotāju seminārs “Uzņēmēju vēlās brokastis”, kurš tiek rīkots ar mērķi veicināt savstarpēju sadarbību un komunikāciju, informēt par projektu iespējām, inovācijām, ekonomikas attīstības aktualitātēm un uzņēmēju un pašvaldības savstarpēju sadarbību.

Seminārā piedalīsies savas jomas speciālisti, kā Ziemeļkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja Inga Leja, SEB bankas ekonomists Dainis Gašpuitis, LIAA pārstāvniecības Ventspilī vadītāja Liene Kataševska, Kurzemes tūrisma asociācijas izpilddirektore Jana Bergmane, par pārtikas informācijām stāstīs pārstāvis no LBTU pārtikas institūta, savukārt Ventspils novada pašvaldības aktualitātes ieskicēs Ventspils novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta un tūrisma jomas speciāliste Dace Kolāte.

Pasākumu organizē Ventspils novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru. Semināru atklās Ventspils novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta un tūrisma jomas speciāliste Dace Kolāte un Ventspils novada domes priekšsēdētāja vietnieks investīciju un attīstības jautājumos Andis Zariņš.

Piedalīties pasākumā tiek aicināts ikviens Ventspils novada un valstspilsētas uzņēmējs un aktīvais iedzīvotājs. Pieteikšanās semināram līdz 2024. gada 2. aprīlim, aizpildot anketu: Pieteikšanās anketa

Semināra programma

 

Informācija pārpublicēta no Ventspils novada mājas lapas: https://ventspilsnovads.lv/aktualitates/ugale-notiks-seminars-uznemeju-velas-brokastis/