Pirmdien, 24. augustā no plkst. 16.00 – 18.00 Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā Pilsētu inovatīvo darbību programmas projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” ietvaros, sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģiona un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkoto konkursu “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās”, norisinājās jau otrā Jauno iedzīvotāju tikšanās.

Tikšanās laikā pulcējās Ventspils jaunās ģimenes, kopskaitā teju 50 cilvēku, ieskaitot bērnus. Apmeklētāji tika iepazīstināti ar Ventspils kontaktpunktu LIVIN, tā funkcijām un pakalpojumiem. Tāpat tika runāts par problēmsituācijām un kā tās veiksmīgi atrisināt. Pasākums tika pavadīts sarunās, dažādās diskusijās.

Galvenais pasākuma mērķis bija veicināt sadraudzību ģimeņu starpā un jaunu kontaktu veidošanu. Klātesošie atzina, cik vērtīgi, atgriežoties savā pilsētā, vai, uzsākot dzīvi jaunā pilsētā, ir līdzcilvēki, jauni paziņas un informatīvs atbalsts.

Tā kā pasākums tika rīkots draudzīgs ģimenēm ar bērniem, mazie apmeklētāji tika nodarbināti ar dažādām aktivitātēm, kā arī varēja nobaudīt gardumus.

Pasākuma organizētāji izsaka paldies visiem jaunajiem Ventspils iedzīvotājiem, kas apmeklēja pasākumu, dalījās savos pieredzes stāstos un lika pasākumam tapt par svētkiem! Ventspils pilsēta gaida ikvienu, kas vēlas atgriezties mājās, vai kļūt par jauno Ventspilnieku! Veidosim pilsētu kopā!

 

Vairāk informācijas:
tālr. 25484825

www.livinventspils.lv

livin@ventspils.lv

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” ietvaros. Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

 

Informācijai:

Lai palielinātu pašvaldību lomu remigrācijas sekmēšanā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar Kurzemes, Latgales, Rīgas, Vidzemes un Zemgales plānošanas reģioniem rīkoja konkursu “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās”. Konkursa mērķis ir katrā plānošanas reģionā noteikt ne mazāk kā četras pašvaldības, kuras īsteno un plāno īstenot daudzveidīgus atbalsta pasākumus remigrācijas sekmēšanai un sniegt finansiālu atbalstu pašvaldību pieteikumos norādītajām aktivitātēm, kas vērstas uz remigrācijas sekmēšanu.