Kurzemes plānošanas reģions projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros organizē semināru pašvaldību speciālistiem: “Kurzemes plānošanas reģiona pašvaldību sadarbības veicināšana, efektivizējot laika resursu vadības prasmes”.

Semināra laikā būs iespēja iegūt prasmes laika vadībā, kas ļaus ikdienā efektīvāk plānot un organizēt savu un padoto darbu, paveikt vairāk, sasniegt izvirzītos mērķus un samazināt laika un enerģijas ieguldījumu.

Seminārs norisināsies Saldus KOPtelpā, Striķu iela 2, Saldū 16. februārī no plkst. 10.00 līdz 15.30.

Reģistrācija semināram līdz 8.februārim:

Reģistrācija semināram

Lūgums semināram pieteikties 1-2 pārstāvjiem no pašvaldības, vēlams uzņēmējdarbības speciālistam vai ar uzņēmējdarbības atbalstu saistītam speciālistam.

Pasākums tiek organizēts projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.