Ikviens interesents ir aicināts apmeklēt Kurzemes plānošanas reģiona un LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora kopīgi organizēto biznesa forumu “Investors. Investīcijas”.

Norises laiks: 2022.gada 25.novembrī no plkst. 10.30-16.00

Norises vieta: Kalpaka iela 4, Kuldīga

Reģistrējies pasākumam līdz 24.novembrim:

Reģistrācija biznesa forumam

Biznesa foruma programma:

Biznesa foruma programma

Biznesā ir daudz nezināmā. Un viss jaunais bieži vien biedē. Iedzīvināt biznesa ideju, nodibināt uzņēmumu, piesaistīt darbiniekus, paplašināt pārdošanas tirgus, šis un vēl daudz kas cits ir kā bubulis, no kura baidāmies. Vēlāk atskatoties saprotam, ka tās ir normālas uzņēmuma attīstības stadijas, kurām ir jāiziet cauri. Tā pat ir ar investīcijām. Biznesā investīcijas tiek veiktas, lai attīstītu uzņēmējdarbību – uzlabotu ražošanu un tās procesus, inovāciju ienākšanu, paaugstinātu darbinieku profesionalitāti. Investīcijas arī palīdz uzņēmumiem attīstīties straujāk un būt konkurētspējīgākiem. Un investīcijas nav tikai finansiāls atspēriens, tās ir arī investoru un viņu uzņēmumu darbinieku zināšanas, kuras var pāriet investētajā uzņēmumā.

Investors un ar to līdzi nākošās investīcijas visbiežāk ir lielais nezināmais, kas noteikti nederēs katram, bet derēs kādam. Tāpēc vēlamies vienā pasākumā izcelt šo tēmu, lai informētu par ieguvumiem izmantojot investīcijas un atverot sava uzņēmuma durvis investoru piesaistei. Investoram un viņa investīcijām nav jābūt par kārtējo bubuli, bet par iespēju potenciāli jaudīgu uzņēmuma straujākai attīstībai!

Forumā:

 • LIAA Investīciju piesaistes nodaļa – LIAA. Investīcijas. Uzņēmējs
 • LIAA Jaunuzņēmumu atbalsta nodaļa – Jaunuzņēmumu atbalsta iespējas
 • CrowdedHero – Pūļu investīcijas
 • LatBAN – Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls
 • Paneļdiskusija ar uzņēmējiem par investoru/investīciju pieredzi:
  • Armīns Urbergs / CPO/Chief Print Officer, SIA Folded / folded.lv
  • Jēkabs Endzins / Co-Founder, SIA Roibox / roibox.com
  • Reinis Tenis / Co-Founder, SIA Jeff / jeff-app.com
  • Kristiāns Karlsons / Co-Founder, SIA Spaceship / oxdrive.lv

Pasākums tiek organizēts projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.