Kurzemes plānošanas reģions, projekta ”Saredzi citādāk” LLI-212 ietvaros, rīko apmācības speciālistiem un uzaicina sociālo pakalpojumu sniedzējus, īpaši sociālo pakalpojumu/sociālās rehabilitācijas iestāžu darbiniekus piedalīties divu dienu mācībās „Pieredzes apgūšana “Kā dzīvo cilvēks ar redzes traucējumiem”, izmantojot kanisterapiju” ”  š.g. 27. un 28. septembrī Talsos.

Aicinām apgūt jaunas zināšanas un prasmes mācību kursos „Kā dzīvo cilvēks ar redzes traucējumiem, izmantojot kanisterapiju”. Kursu saturs paredz iepazīstināt ar kanisterapiju kā alternatīvu rehabilitācijas metodi, tās vēsturi, pamatprincipiem un darba priekšnosacījumiem.  Tiks piedāvātas iespējas izzināt suni kā darba instrumentu kanisterapijā, piedalīties paraugdemonstrējumos ar speciāli apmācītiem kanisterapijas suņiem. Rosināsim  piedalīties diskusijās par dzīvnieku terapijas ietekmi uz sabiedrības veselību.

Lektors – kanisterapeits Ingars Gudermanis sadarbībā ar Liepājas Neredzīgo biedrību.

Pēc apmācībām, dalībnieki saņems apliecības par lekciju noklausīšanos.

Tehniska informācija par apmācībām:

  • Datumi: 2018.gada 27. un 28. septembris
  • Laiki: 27.septembrī no 9.45 līdz 17.00; 28.septembrī no 9.45 līdz 17.00.
  • Vieta:  Kuršu krogs, Mācītājmuiža, Lībagu pagasts, Talsu novads, (Autoceļa Rīga – Ventspils 113. km).

Dalība apmācībās ir bez maksas. Apmācībās tiks nodrošināta ēdināšana.

Pieteikšanās rakstot uz laura.pakule@kurzemesregions.lv  vai Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā līdz 2018. gada 26.septembrim, plkst. 12.00.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā, laipni aicināti sazināties ar projekta vadītāju Lauru Pakuli-Krūči pa e-pastu: laura.pakule@kurzemesregions.lv.