Rīgas Tehniskā universitāte sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģionu aicina 2020.gada 4.decembrī piedalīties tiešsaistes praktiskajā seminārā – darbnīcā “100% atjaunojamo energoresursu pašvaldības Kurzemē”.

Laiks: piektdiena, 4. decembris, plkst. 10.00 – 13.00

Vieta: tiešsaistē Zoom platformā

Pasākuma programma

Lūdzam pieteikties līdz 03.12.2020., spiežot uz pogas zemāk un aizpildot reģistrācijas formu. Pirms semināra Jums tiks nosūtīta saite dalībai attālināti ZOOM platformā (tiešsaistē). Dalība seminārā ir bez maksas.

Reģistrācija pasākumam

Kurzemes plānošanas reģionā atjaunojamo energoresursu (AER) īpatsvars kopējā energobilancē ar katru gadu pieaug, bet vai ir iespējama visa reģiona pāreja uz 100% oglekļa neitrālu enerģijas ražošanu un transporta sektoru? Vai iespējams samazināt fosilo energoresursu lomu un novērst šķēršļus saules, vēja un citu atjaunojamo energoresursu izmantošanai? Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta pētnieki praktiskajā seminārā prezentēs sistēmdinamikas modelēšanas rezultātus par AER potenciālu Kurzemes plānošanas reģionā, kā arī aicinās dalībniekus iesaistīties AER stratēģiju izstrādē konkrētām pašvaldībām, lai noteiktu visus argumentus, kādēļ fosilais energoresurss vēl joprojām ir aktuāls Kurzemes reģionā un Latvijā.