Šī gada 7.jūnijā Kurzemes plānošanas reģions (KPR) sadarbībā ar Liepājas izglītības pārvaldes (IP) Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centru (IAMAC) organizē radošu klātienes tikšanos-semināru Kurzemes pieaugušo izglītības koordinatoriem, nodrošinātājiem, entuziastiem un citiem interesentiem “Pieaugušie mācās Kurzemē”.

Pasākuma norises laiks: no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00

Pasākuma norises vieta: Liepājas IP, Peldu iela 5, Liepāja

Šajā dienā esam ieplānojuši radošas aktivitātes gan Liepājas IAMAC, gan pilsētvidē,  dalīties ar Erasmus+ projekta Nr:2022-2-LV01-KA122- ADU-000101610 “Koučings nākotnes sadarbībai” rezultātiem, diskutēt par “Pieaugušo izglītība Kurzemes reģionā: pieredze, iespējas  un attīstība”  un, protams, arī šoreiz kāds iedvesmas stāsts no Kurzemes.

Šī būs lieliska iespēja satikties, apgūt jaunas prasmes un būt kopā Kurzemes pieaugušo izglītības kopienā. Pasākums ir bez maksas un piedalīties tajā aicināts ikviens, kurš jūtas piederīgs pieaugušo izglītības kopienai – koordinē, organizē, īsteno, atbalsta, iesaistās.

Pasākuma pieteikuma anketu aizpildi līdz 4.jūnijam šeit:

Pieteikšanās anketa dalībai pasākumā

Pasākuma programma:

Pieaugušie mācās Kurzemē pasākuma afiša, kur uz zaļi balta fona norādīts dienas plāns un informācija, kā pieteikties pasākumam..

 

Esi aktīvs! Piesakies un tiekamies 07.06.2023. Liepājā! 

Plašākai informācijai:

Agnese Lāce,
Reģionālā izglītības koordinatore,
Kurzemes plānošanas reģions,
Tālr.: 28381229,
e-pasts: agnese.lace@kurzemesregions.lv