Jūrtaka ir garās distances pārgājienu maršruta E9 daļa gar Baltijas jūras piekrasti, kas sākās pie Lietuvas-Latvijas robežas Nidas ciemā Latvijā un finišē pie Tallinas ostas Igaunijā. Kopējais takas garums ir 1200 km no kuriem 580km ir Latvijā, bet 620 km Igaunijā, maršruts ir veicams abos virzienos un Tallina var būt arī starta punkts. Maršruts ir sadalīts pa dienām un grūtības pakāpēm, kas ļauj ik vienam izvēlēties sev piemērotāko distanci.

Jūrtakas video

Lai gūtu kaut nelielu ieskatu Jūrtakas maršrutā noskaties šo video:

Savukārt tematiskos video – jauniešiem, putnu vērotājiem, suņu saimniekiem un citus skaties Jūrtakas YouTube lapā:

Jūrtakas ceļvedis

Ceļojot noderīgi būs Jūrtakas ceļveži, kuri pieejami 5 valodās – latviešu, igauņu, vācu, krievu un angļu.

Jūrtakas brošūra

Savukārt Jūrtakas tūrisma brošūra būs noderīga, ja vēlēsies ar šo maršrutu aizraut kādu savu viesi, vai draugu no tuvākas vai tālākas valsts. Tūrisma brošūra pieejama 6 valodās – latviešu, igauņu, vācu, krievu, somu un angļu.

Pārgājienu tūrisma rokasgrāmata

Ja esi tūrisma uzņēmējs vai par tādu vēl tikai vēlies kļūt, tad ieskaties Pārgājienu tūrisma rokasgrāmatā. Tā  ļaus labāk izprast kājāmgājēju vajadzības, lai uz šo zināšanu bāzes varētu veidot savus tūrisma pakalpojumus.

Jūrtakas iekļaušana mājas lapā vai ceļvedī

Gribi iekļaut savā mājas lapā vai ceļvedī, grāmatā vai kādā citā izdevumā Jūrtakas logo? Tad lejuplādē tos dažādos formātos un valodās, nospiežot uz pogas zemāk. Pirms tam gan ieskaties Jūrtakas vizuālās identitātes rokasgrāmatā, lai labāk saprastu tā lietojumu. Ja vēlies, klāt vari pievienot arī īsākus vai garākus aprakstus par Jūrtakas maršrutu, kuri 5 valodās pieejami Jūrtakas mājas lapā coastalhiking.eu.

Jūrtakas logo lejupielādei dažādās valodās un formātos

Rokasgrāmata pārgājienu organizētājiem

Ja pats organizē pārgājienus, tad noderīga būs “Baltic Coastal Hiking Tour Manual” rokasgrāmata, kur jau sastādītas vairāku dienu ceļojumu paketes. Rokasgrāmata pieejama angļu un vācu valodās

Vairāk informācijas par Jūrtaku meklē mājas lapā www.jurtaka.lv, aktuālāko informāciju meklē Jūrtakas facebook lapā www.facebook.com/jurtaka/.

Uz tikšanos Jūrtakā!

Papildus informācija:
Kurzemes plānošanas reģions:
Aija Neilande, T.: 26147139
aija.neilande@kurzemesregions.lv
www.jurtaka.lv

Preses ziņa atspoguļo autora viedokli un Igaunijas – Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.