2024. gada 26.februārī sāksies bezmaksas tiešsaistes kurss “Biznesa spēle jauniešiem: digitālais mārketings”. Ja esi apņēmīgs 13-30 gadus jauns kurzemnieks ar ideju uzsākt uzņēmējdarbību, tad šis kurss ir domāts tieši tev! 

10 nodarbību kursa ietvarā tiks skatītas sekojošas tēmas: 

26.02. Ievads: Digitālā mārketinga komponentes & ko sagaidīt kursā;

28.02. Marketing Funnel + Digitālā Mārketinga aktivitātes;

01.03. Marketing Funnel + Digitālā Mārketinga aktivitātes WORKSHOP;

04.01. Auditorija – kā atrast savējo?;

06.03. Auditorija – kā atrast savējo? WORKSHOP;

08.03. Stratēģiskās pieejas – kādu izvēlēties;

11.03. Saturs – iespējas un nozīme;

13.03. Teksts – tā nozīme un iespējas zīmola komunikācijā;

19.03. Sales vs Organic – kam lielāka nozīme?;

21.03. Noslēgums: konkrēta produkta/pakalpojuma stratēģijas sastādīšana (diskusija & apsvērumi).

Kursi norisināsies darba dienu vakaros TIEŠSAISTĒ no pulksten 19.00-21.00.

📍 Aicinām pieteikties, aizpildot anketu:

Pieteikuma anketa

Kursa mērķis ir sniegt atbalstu Kurzemes reģiona jauniešiem pilnveidošanās procesā uzņēmējdarbības uzsākšanai, digitālā mārketinga ideju novešana līdz pirmajām skicēm. Šīs spēles ietvaros jaunieši strādās pie digitālā mārketinga ideju salāgošana ar savu produktu un auditoriju.

Nodarbības vadīs iedvesmojoša Ieva Knaķe, BNI biedre, digitālā mārketinga un e-komercijas lektore ar bagātu pieredzi un plašu skatījumu uz komunikāciju un mārketingu.

Mācību kursu organizē Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar aģentūru “Tēls PR” projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.