Janvāra nogalē uzņēmumam SIA Rudys Brewing Co bija iespēja piedalījās vegānu festivālā Vegetapahtumat 2024. SIA Rudys Brewing Co, kas pazīstams ar savu novatorisko un ilgtspējīgo kombučas darīšanas praksi, festivālā demonstrēja ievērojamu vegāniem draudzīgu kombučas klāstu. Šis pasākums, kas bija veltīts videi draudzīga dzīvesveida popularizēšanai, nodrošināja Rudys Brewing Co ideālu platformu, lai sazinātos ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un dalītos savā aizraušanās ar kvalitatīvu brūvējumu, neapdraudot vidi.

Kā atzīst uzņēmuma pārstāvis Edgars Elbergs: “Produktu Somijā aizvien biežāk atpazīst, jo jau otro gadu cītīgi piedalāmies Somijas festivālos un izstādēs. Pateicoties šādai aktīvai darbībai esam tikuši gan veikalu tīklā gan pie kafejnīcu un restorānu pasūtījumiem.”

Vegānu festivāls Vegetapahtumat 2024 izrādījās fantastiska platforma SIA Rudys Brewing Co, lai parādītu savu apņemšanos veidot zaļāku un videi draudzīgāku nākotni.

Uzņēmuma dalība izstādē tika līdzfinansēta projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros un tā iezīmēja SIA “Kandavas vīna nams” kā nozīmīgu dalībnieku Baltijas vīna nozarē un radīja jaunas sadarbības iespējas gan vietējiem, gan starptautiskiem tirgiem.

Atgādinām, ka Kurzemes reģiona uzņēmējiem projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros vēl līdz šī gada martam ir iespēja pieteikties līdzfinansējumam dalībai savas pamatdarbības nozares izstādē Latvijā vai ārpus Latvijas. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”, un tā mērķis ir mazināt sociāli ekonomiskās attīstības līmeņa atšķirības un nodrošināt līdzsvarotu attīstību Kurzemes plānošanas reģionā, veicinot uzņēmējdarbības attīstību.

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.