Kurzemes plānošanas reģiona ilggadēja darbinieceVaira Brūdere - allaž paliks kolēģu gaišā piemiņā

In Memoriam

(22.08.1955. – 13.06.2023)

No Tevis tik daudz bija ko gūt.

Tavas pēdas ir dziļas, tās nepazūd,

Mums atmiņās vēl ilgi kopā būt.

(K. Apškrūma)

Ar skumjām paziņojam, ka šai skaistā peoniju ziedēšanas laikā, kad tuvojas vasaras saulgrieži, pa saules mūžīgo ceļu ir devusies ilggadējā Kurzemes plānošanas reģiona darbiniece – sabiedriskā transporta nodaļas vadītāja Vaira Brūdere.

Vaira Kurzemes plānošanas reģionā strādāja kopš 2010.gada un ikdienā sevi bija pieradījusi ne tikai kā izcilu profesionāli, bet arīdzan kā lielisku kolēģi, kura vienmēr bija gatava līdzēt jebkurā situācijā, ar izcilu humora izjūtu un plašu sirdi. Vaira bija ne tikai labs kolēģis, bet mācēja būt arī labs draugs un padomdevējs ikvienam.

Mēs noteikti varam būt pateicīgi, ka mums bija tā iespēja strādāt un būt kopā ar Vairu, piedzīvot dažādus mirkļus un arī kuriozus kopā, vienlaikus mācoties, kā ar vieglumu var raudzīties arī uz sarežģītām dzīves situācijām. Vaira nekad nepadevās, viņas humors dzirkstīja vienmēr un visās dzīves situācijās.

Vairas mīļākais teiciens bija “Neaizvietojamu cilvēku nav…” , bet mēs katrs esam unikāls un  Vairas unikalitāti atkārtot nav iespējams, tās vietā te šobrīd ir tukšums un Vairas mums ļoti pietrūks…

Kurzemes plānošanas reģiona Administrācija izsaka visdziļāko līdzjūtību Vairas meitām un pārējiem tuviniekiem.