Šogad izstāde “Riga Food 2023” norisinājās no 7. līdz 9. septembrim Ķīpsalā, BT1 izstāžu hallē. Tie bija īsti pārtikas nozares svētki – līksmoja garšas kārpiņas, tika noslēgti vairāki nozīmīgi darījumi un aizsāktas sadarbības.

“Riga Food 2023” jaunākos produktus un pakalpojumus prezentēja vairāk nekā 420 uzņēmumu no 30 valstīm. Izstādē varēja paviesoties 9 valstu – Latvijas, Azerbaidžānas, Lietuvas, Ukrainas, Itālijas, Spānijas, Gruzijas, Kanādas un Moldovas – nacionālajos kopstendos.

Izstādē arī šogad piedalījāmies mēs – Kurzemes plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centrs, kā arī Talsu,  Saldus, Tukuma un Ventspils novadu pašvaldības, kuru dalība tika līdzfinansēta mūsu īstenotā projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros.

Mūsu kopstendā paviesojās arī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Šādas pārtikas izstādes ir lieliska iespēja uzņēmumiem un pašvaldībām demonstrēt savus produktus un atbalstīt vietējo uzņēmējdarbību. Projekta līdzfinansējumu dalībai izstādē izmantojuši arī SIA “KUULE” un SIA “Kandavas Vīna nams”, kuras vadītāja atzina, ka viņiem dalība izstādē bija ļoti vērtīga, satikti daudzi potenciālie klienti.

Nākamgad izstāde “Riga Food 2024” paredzēta no 5. līdz 7. septembrim.

Talsu,  Saldus, Tukuma un Ventspils novadu dalība “Riga Food 2022” izstādē  tika nodrošināta Kurzemes plānošanas reģiona īstenotā projekta LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

Kontaktinformācija:

Viktorija Reine
Kurzemes plānošanas reģions
E-pasts: viktorija.reine@kurzemesregions.lv

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.