Astotajā publikāciju sērijā “Kurzeme – vieta, kur atgriezties” turpinām stāstīt par uzņēmīgiem cilvēkiem, kuri atgriezušies Kurzemē pēc ārvalstīs pavadītiem gadiem. Šī publikācija ir veltīta Ziemassvētkiem, lai sniegtu iedvesmu un palīdzīgu roku dāvanu izvēlē gan maziem, gan lieliem. Visi trīs dalībnieki ir mūsu iepriekšējo rubriku stāstu varoņi. Jānis, Dāvis un Lauma savu uzņēmējdarbību uzsākuši un aktīvi īsteno Liepājā un Kuldīgas novadā.  Aicinām vēlreiz iepazīties ar šiem uzņēmīgajiem kurzemniekiem un viņu paveikto.

Jānis Eizengrauds pēc prombūtnes Vācijā, ar ģimeni atgriezies Liepājā.

  • Savā izveidotajā uzņēmumā BAU BAU piedāvā lielizmēra konstruktorus bērniem. Darbojoties ar tiem, bērni attīsta dažādas prasmes un iemaņas. Šo konstruktoru iespējas un variācijas ir visdažādākās. Radīšanas procesā var kopīgi darboties un iesaistīties visa ģimene. Darbojoties ar tiem, bērni var iejusties dažādu profesiju pārstāvju lomās. Kā arī tie lieliski iederēsies jebkuras bērnistabas interjerā.
  • Vairāk par konstruktoriem un to iespējām varat iepazīties mājas lapā  http://www.baubau-toys.lv/veikals/ un Facebook lapā @baubau.rotallietas.
  • Savukārt par Jāni un viņa BauBau rotaļlietām vairāk varat uzzināt vienā no iepriekšējām rubrikām Nr.2. https://www.kurzemesregions.lv/atgriezas-kurzeme-un-isteno-arvalstis-dzivojot-raditas-biznesa-idejas/

Pēc vairākiem gadiem pavadītiem Dānijā Dāvis Paipa atgriezies Liepājā.

  • Dāvis ir Ovi Watch līdzdibinātājs. Ovi Watch piedāvā dažādus koka rokas pulksteņus, sienas pulksteņus, auskarus un aksesuārus. Katrs no tiem būs lieliska dāvana ikvienam. Pulksteņiem un aksesuāriem ir īpašs dizains, tāpēc katrs varēs piemeklēt sev piemērotāko atbilstoši gaumei un iespējām. Izstrādājumiem ir lieliska kvalitāte un unikāls dizains.
  • Apskatīt un uzzināt vairāk par Ovi Watch iespējams mājaslapā www.oviwatch.com un Facebook lapā @oviwatch.
  • Dāvis arī ir viens no iepriekšējo rubriku varoņiem un par viņu varat lasīt rubrikā Nr.3 https://www.kurzemesregions.lv/radosas-un-praktiskas-idejas-isteno-atgriezoties-kurzeme/

Lauma Grīva vairākus gadus dzīvojusi Itālijā, atgriezusies dzimtajā Kuldīgas novadā.

  • Kopā ar bērnības draudzeni Agati un māsu Māru, uzsāka kopīgu biznesu – Kabiles muižas vīna darītava. Jūsu svētku galda mielastu papildinās Kabiles muižas vīna darītavas dažādi premium klases raudzēti alkoholiskie dzērieni. Ziemassvētkos sasildīties varēsiet ar īpašo ziemas vīnu izlasi – dzirkstošo sidru, kā arī diviem jaunumiem “Karstvīns” un “Karstsidrs”. Tie kopā būs arī saskanīgs dāvanu komplekts gan citiem, gan sev.
  • Uzzināt vairāk par Kabiles muižas vīna darītavu un tās unikālajiem premium klases vīniem var, zvanot uz tālruņa numuriem +371 26182289; +371 28380477 vai ielūkojoties Facebook lapā @Kabilesmuiza.
  • Ar Laumu kā vienu no rubrikas Nr.4 dalībniecēm, vairāk varat iepazīties: https://www.kurzemesregions.lv/atgriezoties-kurzeme-sapni-un-ieceres-partop-uznemejdarbiba-nr-4/

 

Papildus informācijai:

Agnese Berģe
Remigrācijas koordinators
E-pasts: koordinators@kurzemesregions.lv
Kurzemes plānošanas reģions
https://www.kurzemesregions.lv/remigracija/