Šī gada 25.novembrī sadarbībā ar LIAA Kuldīgas biznesa inkubatoru projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros organizējām biznesa forumu par tēmu – Investors. Investīcijas.

Pasākuma mērķis bija izcelt uzņēmējdarbības attīstības kārtējo “bubuli” – investors un investīcijas, parādot, ka no tā kā no jebkuras uzņēmuma attīstības stadijas nav jābaidās. Tā ir viena no iespējām, ar kuras palīdzību var raitāk attīstīt savu biznesu.

LIAA pārstāvji apmeklētājus iepazīstināja ar investīciju piesaisti un jaunuzņēmumu investīcijām. CrowdedHero pastāstīja par platformu, kurā satiekas veiksmīgi investori un strauji augošas kompānijas un LatBAN – Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls – iepazīstināja ar Latvijas eņģeļu tīklu un eņģeļinvestīcijām. Pasākuma izskaņā aicinājām ar savu pieredzi investoru un investīciju jautājumos dalīties trīs dinamisku zīmolu pārstāvjus – iepakojuma ražotājs SIA FoldedBox, risinājumu izstrādātājs reklāmas kampaņu efektivitātes uzlabošanai SIA Roibox un SIA OX Drive – Teslu koplietošanas serviss. Teju divu stundu paneļdiskusija atvēra pasākuma tēmu no uzņēmēja puses, ļaujot ieskatīties viņu ikdienā. Runājot par investīciju piesaisti, izaicinājumu netrūkst. Sākot ar sava produkta potenciāla apzināšanos, svarīgu lēmumu pieņemšanu, līdz neatlaidīgiem investoru meklējumiem, kamēr tos atrod. Tostarp, neuztvert neveiksmes personīgi, bet saskatīt kā atbildes uz jautājumiem – kas vēl ir darāms, lai nākamreiz investora piesaiste būtu veiksmīgāka. Visi uzņēmēji kā viens atzīst, ka spēcīga komanda, kura ar nepieciešamajām investīcijām spēj uzņēmumu pacelt nākamajā līmenī, ir būtiskākais veiksme faktors investīciju piesaistē.

Biznesa foruma programma:

Biznesa foruma programma

Pasākums tika organizēts projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.