Šī gada 28.oktobrī aicinām Kurzemes pašvaldību uzņēmējdarbības speciālistus uz diskusiju tiešsaistē, kā laikā iepazīstināsim ar Kurzemes plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centra aktualitātēm, kā arī EEZ projekta aktivitātēm, tai skaitā Jauniešu pašpilnveidošanās pasākumi” konkursa nolikuma projektu.

Tikšanās laiks: 28.10.2021 plkst. 9:00

Norises vieta: diskusija notiks tiešsaistē, ZOOM platformā

https://us02web.zoom.us/j/87902849680?pwd=K0o0Mld6ZHI0bkFXT3FqcDRpMldSZz09

Meeting ID: 879 0284 9680

Passcode: 550540

Darba kārtība:

  • Iepazīšanās
  • Uzņēmējdarbības centra aktualitātes (EEZ projekta aktivitātes)
  • Plānotās EEZ projekta aktivitātes “Jauniešu pašpilnveidošanās pasākumi” konkursa nolikuma projekts. Ierosinājumi, precizējumi.
  • Pieteikšanās: www.kurzemesregions.lv, sadaļā “Semināri”
  • Moderators: Elīna Miķelsone

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.

 Par Kurzemes plānošanas reģionu

Kurzemes plānošanas reģions ir viens no pieciem plānošanas reģioniem, kas izveidots 2006. gada jūnijā ar mērķi – nodrošināt reģiona attīstības plānošanu, koordināciju, pašvaldību un citu valsts pārvaldes iestāžu sadarbību. To veido 8 pašvaldības  – 2 valstspilsētas – Liepāja un Ventspils – un 6 novadi – Dienvidkurzemes, Kuldīgas, Saldus, Talsu, Tukuma un Ventspils novads. Vairāk par Kurzemes plānošanas reģionu, tā funkcijām un īstenotajiem projektiem var uzzināt: www.kurzemesregions.lv

Papildu informācijai:
Viktorija Reine
Kurzemes plānošanas reģiona projektu koordinatore
e-pasts: viktorija.reine@kurzemesregions.lv