No šī gada 8. līdz 10. septembrim Kurzemes plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centrs kopā ar Dienvidkurzemes, Saldus, Tukuma un Ventspils novada pašvaldībām piedalās “Riga Food 2022” – plašākajā pārtikas izstādē Baltijas valstīs.
Aicinām ikvienu interesentu Ķīpsalā, BT1 izstāžu hallē smelties idejas savai ēdienkartei, nogaršot daudz ko jaunu, it īpaši no Kurzemes, un baudīt pavāru, konditoru un bārmeņu šovus. Savukārt profesionāļi varēs smelties idejas, gūt jaunas zināšanas un informāciju, kā arī veicināt sava biznesa attīstību.

Dienvidkurzemes, Saldus, Tukuma un Ventspils novadu dalība “Riga Food 2022” izstādē  tiek nodrošināta Kurzemes plānošanas reģiona īstenotā projekta LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

Kontaktinformācija:

Viktorija Reine
Kurzemes plānošanas reģions
E-pasts: viktorija.reine@kurzemesregions.lv

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.