Lai popularizētu Kurzemes uzņēmumus, Kurzemes plānošanas reģions kopā ar SIA ”EG Light” piedalās mēbeļu, interjera, apgaismojuma un dizaina izstādē “Furniture & Design Isle 2021”, kas notiek šajā nedēļas nogalē – no 3. – 5.decembrim. SIA “EG Light” izmantojis iespēju un dalībai izstādē saņēmis līdzfinansējumu Kurzemes plānošanas reģiona īstenotā projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros.

Izstādē SIA ”EG Light” prezentē dažādu dizainu masīvkoka laternas no ozola un sarkankoka, kā arī dažādu eksotisko kokšņu paraugus, no kā iespējams izgatavot laternas. Uz koksnes paraugiem tiek demonstrētas dabīgo eļļu un vaska lieliskās koksnes aizsardzības spējas, kā arī sniegta informācija par produktu labajām īpašībām un ražošanas procesu.

Kurzemes reģiona uzņēmējiem projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros arī nākamgad ir iespēja pieteikties līdzfinansējumam dalībai savas pamatdarbības nozares izstādē Latvijā vai ārpus Latvijas. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”, un tā mērķis ir mazināt sociāli ekonomiskās attīstības līmeņa atšķirības un nodrošināt līdzsvarotu attīstību Kurzemes plānošanas reģionā, veicinot uzņēmējdarbības attīstību. Uzņēmumi līdzfinansējuma saņemšanai tiek atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas.

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.

 Par Kurzemes plānošanas reģionu

Kurzemes plānošanas reģions ir viens no pieciem plānošanas reģioniem, kas izveidots 2006. gada jūnijā ar mērķi – nodrošināt reģiona attīstības plānošanu, koordināciju, pašvaldību un citu valsts pārvaldes iestāžu sadarbību. To veido 8 pašvaldības  – 2 valstspilsētas – Liepāja un Ventspils – un 6 novadi – Dienvidkurzemes, Kuldīgas, Saldus, Talsu, Tukuma un Ventspils novads. Vairāk par Kurzemes plānošanas reģionu, tā funkcijām un īstenotajiem projektiem var uzzināt: www.kurzemesregions.lv

Papildu informācijai:
Viktorija Reine
Kurzemes plānošanas reģiona projektu koordinatore
e-pasts: viktorija.reine@kurzemesregions.lv