Aicinām Jūs uz informatīvu semināru pašvaldības speciālistiem, NVO pārstāvjiem un visiem interesentiem Kurzemē! Mēs priecāsimies Jūs sastapt piektdien 29.jūlijā pulkstens 13.00, Ventspils pilsētas bibliotēkas telpās, Akmeņu ielā 2 Ventspilī.

Projekta “Biedrības Latvijas Neredzīgo sporta savienības darbības un kapacitātes stiprināšana” ietvaros sadarbībā ar Ventspils novada pašvaldību risināsies informatīvais seminārs ciklā “Iepazīsti #NeredzīgoSports ikdienu”.

Biedrība “Latvijas Neredzīgo sporta savienība” (LNSS) prezentēs un demonstrēs īpaši sagatavotus video materiālus, lai sniegtu ieskatu sevišķos, īpaši neredzīgajiem un vājredzīgajiem veidotos sporta veidos, iepazīstinās ar plašo neredzīgo sporta notikumu klāstu, kas kā pirms pandēmijas, tā arī sarežģītajā pandēmijas ierobežojumu laikā, sekmīgi darbojās Latvijā līdz šim un iezīmēs iespējas kādas cilvēkiem ar redzes invaliditāti pieejamas 2022.gadā.

Īpaši aicinām iespēju klātienes seminārā viesoties novada pilsoniskās sabiedrības pārstāvjus.

Cieņā,

Uģis Skuja
LNSS prezidents

Indulis Bumbieris
LNSS valdes loceklis, projekta vadītājs

e-pasts lnss.projekti@gmail.com

Latvijas Neredzīgo sporta savienība (LNSS) ir patstāvīga sabiedriska sporta organizācija Latvijas Republikā, kas uz brīvprātības principiem apvieno Latvijas neredzīgo sporta klubus un citus kolektīvus un individuālos biedrus. LNSS sadarbojas ar Starptautisko Neredzīgo sporta asociāciju (IBSA), Eiropas Neredzīgo sporta asociāciju un daudzām citām organizācijām, lai veicinātu neredzīgu cilvēku integrāciju sabiedrībā caur sportu.

Latvijas Neredzīgo sporta savienība ir sabiedriska labuma organizācija.

LNSS mērķis ir veicināt sporta attīstību starp cilvēkiem ar redzes traucējumiem Latvijā, sekmēt viņu iesaistīšanos sporta pasākumos un meistarības paaugstināšanā, lai sports kļūtu par viņu veselības nostiprināšanas līdzekli.