workshop

LIAA Tūrisma departaments aicina Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus piedalīties tiešsaistes apmacībās, kas  norisināsies 2021.gada 17. un 18.augustā.

LIAA sadarbībā ar uzņēmumu Nordic Tourism Collective 2021. gada 17. un 18. augustā  organizē  divu pēcpusdienu tiešsaistes apmācību semināru  Latvijas tūrisma nozarei, kura laikā tiks  runāts par Covid 19 situāciju pasaulē, citu valstu pieredzi, kā arī  spēju būt konkurētspējīgiem un veiksmīgi sagatavoties,  lai  varētu atsākt  aktīvu darbu pēc ceļošanas ierobežojumu atcelšanas.

Apmācības vadīs  profesionāli tūrisma nozares eksperti, uzņēmuma  Nordic Tourism Collective pārstāvji  Andy Fairburn un Paul Wagner.

Sesijas būs interaktīvas, dalībnieki tiks iesaistīti diskusijā, izmantojot tērzēšanas istabas.

Apmācības programma sastāvēs no diviem īpaši Latvijas tūrisma specifikai pielāgotiem  moduļiem, kuru laikā tiks risināti  tūrisma nozares restartam aktuāli jautājumi. 

Pēc pasākuma tiks veikts apmācību semināra kvalitātes novērtējums.

1. Kā Covid 19 ir ietekmējis pasaules tūrismu un kā mēs redzam tūrisma attīstību nākamajos gados, un kas ir jāņem vērā, lai pienācīgi sagatavotos restartam.

2. Kādi būs konkurētspējīgi tūrisma produkti – kādi tūrisma produkti mums būtu jārada un jāveicina tirgū, kādi tūrisma produkti būs pieprasīti un atbilstoši pēc Covid restartēšanās fāzes.

3. Kāda būs produktu izplatīšanas prioritāte tirgos pēc Covid 19.  Kas ir prioritārie tirgi , kuros  vēlēsies darboties un saskatīs  veiksmīga biznesa un atlabšanas iespējas  tūrisma nozare , un kāpēc tie būs svarīgi.

4. Produktu radīšana un produktu izstrāde – ko meklēs nākotnes tūristi, un  kādi būs viņu ceļošanas paradumi pēc  tam kad atsākies aktīva tūristu plūsma.

5. Kā veiksmīgi  piedāvāt un pārdot savu produktu, ņemot vērā pieaugošo konkurenci starp valstīm? Ar ko mēs atšķirsimies no citiem?

Citi aktuāli jautājumi. Apmācības laikā notiks grupas darbs.

Darba valoda – angļu.
Dalība – bez maksas.

Pasākuma formāts: Speciāli ģenerēta  tiešsaistes apmācību platforma. Saite tiks nosūtīta īsi pirms apmācību sākuma

Inguna Žīgure
Vadošā eksperte – Tūrisma mārketinga nodaļa