“Latvija nemaz nav tik tālu, tepat – pāri jūrai”, tā liela daļa potenciālo zviedru burātāju atzina pēc iepazīšanās ar mūsu piekrastes tūrisma un jahtu ostu piedāvājumu izstādē  “Allt för sjön 2024”, kura šogad norisinās no 7. līdz 10. un no 14. līdz 17.martam Stokholmā, Zviedrijā.

Liela daļa interesentu atzina, ka plāns burāt uz mūsu krastu ir pavisam reāls un Jahtu ostu ceļvedis kopā ar maršrutiem un Piekrastes ceļvedi būs labs materiāls, lai plānotu ceļojumu jau šajā vai nākamajā vasarā.

Zviedru burātājus interesē arī ziemošanas iespējas mūsu pusē līdztekus apkopšanas un remonta darbiem savām jahtām, šādi pakalpojumi tiek sniegti Liepājā, Pāvilostā un Ventspilī.

Starptautiskā ūdenstūrisma un laivu izstāde “Allt för sjön” ir lielākā ūdenstūrisma izstāde Skandināvijā ūdenstūrisma profesionāļiem un entuziastiem, kas pulcē vairāk nekā 230 dalībnieku un ap 55 000 apmeklētāju.

Dalība izstādē tiek līdzfinansēta projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.

Papildu informācijai:
Viktorija Reine
Kurzemes plānošanas reģiona projektu koordinatore
e-pasts: viktorija.reine@kurzemesregions.lv