26. maijā no pulksten 11.00 koncertzālē “Latvija” norisināsies Kurzemes biznesa forums, kas pulcēs uzņēmējus un nozares ekspertus, lai rastu atbildes uz to kā būt konkurētspējīgiem kā strādāt inovatīvi un veidot, attīstīt biznesu mūsdienu mainīgajos apstākļos. Visas dienas garumā apmeklētajiem būs iespēja uzklausīt dažādu nozaru ekspertus, uzdot tiem jautājumus un mijiedarboties ar biznesa līderiem.
Forums tiks atklāts ar Kurzemes biznesa konferenci, kurā uzstāsies vairāki uzņēmēju vidū zināmi eksperti un runās par inovācijām, eksporta attīstību un pielāgošanos pārmaiņām. Uzreiz pēc pusdienām sekos paneļdiskusijas sadaļa par šobrīd aktuālo enerģētikas nozari un pārmaiņām tajā, savukārt foruma noslēdzošā trešā sadaļa – “Tūrisma restarts” būs veltīta tūrisma atmodai pēc Covid-19 ierobežojumu atcelšanas.
ℹ️ Ar detalizētu programmu un pasākuma dalībniekiem aicinām iepazīties mājaslapā: https://www.kurzemesbiznesaforums.lv/
Foruma apmeklētājus sagaida vērtīgas diskusijas, nozaru ekspertu un biznesa līderu uzstāšanās un pieredzes stāsti. Tiks apskatītas tēmas par inovatīvām ražošanas metodēm, eksporta veicināšanu, tūrisma restartu un biznesa darbību jaunajos un izaicināšanos energoresursu tirgus apstākļos. Šie un vēl citi jautājumi raisīs spraigas diskusijas un uzņēmēju zināšanu dueļus. Neformālas sarunās visas dienas garumā būs iespēja satikt Kurzemes uzņēmējus, pašvaldības pārstāvjus, biznesa ekspertus, kā arī savas un citu nozaru ekspertus.
📝Reģistrēties dalībai forumā vai atsevišķās sadaļās: https://www.mittoevents.com/kurzemes-biznesa-forums
🎟️Ieeja bez maksas
Pasākumu organizē Ventspils pilsētas dome sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģionu un pasākuma organizatoriskajiem partneriem – Zaļo un viedo Tehnoloģiju klasteri un Ventspils tūrisma informācijas centru. Pasākums tiek finansēts no Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” iepriekš noteiktā projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā”, līdzekļiem.
Papildu informācija par forumu Facebook: https://www.facebook.com/events/1507292099668299/ 
Papildu informācijai par forumu:
Santa Eizenarma, tālr, 29757233, santa.eizenarma@ltrk.lv

Vairāk informācijas par projektu: 

Plašāka informācija par projektu Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” (”Entrepreneurship in Kurzeme”) un atbalsta iespējām uzņēmumiem pieejama Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un https://eeagrants.lv.

Papildu informācijai par projektu:
Viktorija Reine
Kurzemes plānošanas reģiona projektu koordinatore
e-pasts: viktorija.reine@kurzemesregions.lv