Atklājot Vējturu nama pirmo koncertsezonu, 2. jūlijā no plkst. 22.00 Jūrkalnes dabas koncertzālē uz vienu nakti atdzims Liepājas leģendārais mūzikas klubs “u.t.t.”.

Igo radītais “u.t.t.” bija viens no pirmajiem mūzikas klubiem Latvijā, kas 90. gados Liepājā pulcēja Latvijas un citu valstu labākos mūziķus. Katra reize, kad satiekas mūziķi, kas savulaik spēlējuši “u.t.t.”, ir iespēja atjaunot tās tradīcijas, kas pirms vairāk kā 20 gadiem tika attīstītas un pilnveidotas.

Gaidāma kopspēle, improvizācijas un negaidīti mūziķu sastāvi. Uz skatuves kāps kluba “u.t.t.” pamatsastāvs – Juris Kristons, Mārtiņš Burkevics, Egons Kronbergs kopā ar Gundaru Lintiņu. Viņiem pievienosies arī Ēriks Upenieks un Jānis Strazds, kā arī solisti Igo, Katrīna Dimanta un Atis Ieviņš. Šajā naktī neiztikt arī bez pārsteigumiem.

Ieeja pasākumā bez maksas. Vējturu nama sēdvietas būs pieejamas personām ar derīgu digitālo Covid sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu, un personas apliecinošu dokumentu. Koncertā tiks ievēroti visi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi.

Koncerts notiek sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģionu “Kurzemes kultūras programmas 2021” ietvaros, ko atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds un A/S Latvijas valsts meži.

Plašāka informācija:

Uģis Dadzis

+371 29235516

igomm@inbox.lv