Jūrkalnes dabas koncertzālē “Vējturu nams” gaidāma pirmā koncertsezona ar tādiem mūziķiem kā Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs, Normunds Rutulis, Dzelzs Vilks un Ivo Fomins.

Vējturu nams skan piecas jūlija piektdienas. Koncertsezona jau tika atklāta ar Igo radītā, Liepājas leģendārā mūzikas kluba “u.t.t.” nakti. Turpinājumā 9. jūlijā plkst. 21.00 uz Vējturu nama skatuves kāps nepieradinātais Aijas Andrejevas un Jāņa Aišpura duets ar noskaņu koncertu “12 stāsti vasaras vakaram”, izdziedot gan pašu, gan citu autoru radītās kompozīcijas.

16.jūlijā plkst. 21.00 Jūrkalnē viesosies latviešu popa un šlāgera dziedātājs Normunds Rutulis, kas ieguvis 10 Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas. Normundam Rutulim uz skatuves pievienosies viņa slavenais Rīgas orķestris.

Savukārt 23. jūlijā plkst. 21.00 grupa “Dzelzs Vilks” – eksplozīva parādība pie Latvijas rokmūzikas debesīm un viena no jaudīgākajām latviešu koncertgrupām. Ar 14 studijas albumiem un 7 Gada balvām azotē “Dzelzs vilks” pulcina visu paaudžu fanus.

Vējturu nama koncertsezonu 30. jūlijā plkst. 21.00 noslēgs Ivo Fomins – tautā mīlēts mūziķis un Liepājas roka pārstāvis. Šogad izdevis jaunu albumu “Cilvēks”, Ivo Fomina hiti jau gadiem sasniedz Latvijas radiostaciju virsotnes.

Biļetes pieejamas Aula.lv. Vējturu nama sēdvietas būs pieejamas personām ar derīgu digitālo Covid sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu, un personas apliecinošu dokumentu. Koncertā tiks ievēroti visi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi.

Koncertsezona notiek VKKF mērķprogrammas “KultūrElpa” ietvaros. Pasākumus organizē biedrība “Vēju sēta” un Jūrkalnes tautas nams.

ℹ️ Pasākums notiek sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģionu  #Kurzemeskultūrasprogramma2021 ietvaros, ko atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds un A/S Latvijas valsts meži. Vairāk par Kurzemes kultūras programmu:  https://www.kurzemesregions.lv/kultura/

Plašāka informācija: Uģis Dadzis, +371 29235516