Kas jāzina par darba meklēšanas iespējām Latvijā?
 
Nodarbinātības valsts aģentūra sniedz atbalstu darba meklēšanas jautājumos un piedāvā pakalpojumus kā darba meklētājiem, tā arī darba devējiem. Informācija par reģistrēšanos, pakalpojumiem, darba tirgus situāciju, vakancēm pieejama NVA mājaslapā. Vairāk par darba meklēšanas iespējām lasiet informatīvajā materiālā:
Informatīvs materiāls: Kas jāzina par darba meklēšanas iespējām Latvijā?

Darba meklēšanai Latvijā Jūs variet izmanot arī dažādus vakanču portālus:

 • https://cvvp.nva.gov.lv – CV un vakanču portāls ir plašākā darba meklētāju CV un darba devēju reģistrēto vakanču datu bāze Latvijā;
 • www.cv.lv –  Vadošais darba un karjeras portāls Latvijā, kas ir primārais resurss speciālistiem un vadītājiem darba meklēšanai, kā arī populārākais personāla atlases resurss darba devējiem;
 • www.cvmarket.lv – Uzticams partneris darbinieku meklējumos;
 • http://www.prakse.lv/vacancy/list – Ja esi students, absolvents vai speciālists, tad Prakse.lv ir labākā vieta, kur Tev atrast darbu vai praksi.
 • www.vestnesis.lv sadaļa kur tiek publicēti amatu konkursi valsts uz pašvaldību iestādēs
 • www.visidarbi.lv –  viens no populārākajiem un straujāk augošajiem darba sludinājumu portāliem Latvijā, kurā katru dienu pieejami vairāki tūkstoši darba sludinājumu, kas tiek apkopoti no populārākajiem darba un karjeras portāliem, sludinājumu portāliem un lielāko uzņēmumu mājas lapām.
 • www.workingday.lv/ – ir lielākais personāla atlases uzņēmums Latvijā.
Citi resursi darba iespēju apzināšanai Kurzemes reģionā:
 • livinventspils.lv – viss, kas jāzina topošajiem un jaunajiem ventspilniekiem par dzīvi, darba, izglītības un atpūtas iespējām, kā arī uzņēmējdarbības uzsākšanu Ventspilī. LIVIN kontaktpunkts – vieta, kur saņemt informatīvu atbalstu par pārcelšanās iespējām un dzīvi Ventspilī.
 • Liepājā – https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/vakances/saraksts  / sadaļā VIETA jāizvēlas Liepāja /
  Informāciju par uzņēmējdarbības vidi Liepājā lasiet šeit, dati par pilsētas statistiku pieejami šeit.

* Profesiju atalgojums – Informācija par darba vietām 2021.gadā atbilstoši profesiju klasifikatoram: https://www.vid.gov.lv/lv/informacija-par-darba-vietam-2021gada-atbilstosi-profesiju-klasifikatoram un https://www.algas.lv/salaryinfo.