Kas jāzina par darba meklēšanas iespējām Latvijā?
 
Nodarbinātības valsts aģentūra sniedz atbalstu darba meklēšanas jautājumos un piedāvā pakalpojumus kā darba meklētājiem, tā arī darba devējiem. Informācija par reģistrēšanos, pakalpojumiem, darba tirgus situāciju, vakancēm pieejama NVA mājaslapā. Vairāk par darba meklēšanas iespējām lasiet informatīvajā materiālā:
Informatīvs materiāls: Kas jāzina par darba meklēšanas iespējām Latvijā?
Citi resursi darba iespēju apzināšanai:
  • CV.lv – vadošais darba un karjeras portāls Latvijā, kas ir primārais resurss speciālistiem un vadītājiem darba meklēšanai, kā arī populārākais personāla atlases resurss darba devējiem
  • Visidarbi.lv – straujāk augošais darba sludinājumu portāls Latvijā, kura mērķauditorija ir darba ņēmēji, kas meklē galvenokārt vakances zemākā un vidējā līmeņa darbinieku amatiem Rīgā, Latvijas lielākajās pilsētās un reģionos
  • YourMove.lv – YourMove.lv ir darba un informācijas portāls, kas savieno profesionāļus ar pasaules pieredzi un uzņēmumus Latvijā, kas šo pieredzi spēj novērtēt, kā arī apkopo uzziņas par darba tirgu un iekārtošanos uz dzīvi Latvijā.
  • livinventspils.lv – viss, kas jāzina topošajiem un jaunajiem ventspilniekiem par dzīvi, darba, izglītības un atpūtas iespējām, kā arī uzņēmējdarbības uzsākšanu Ventspilī. LIVIN kontaktpunkts – vieta, kur saņemt informatīvu atbalstu par pārcelšanās iespējām un dzīvi Ventspilī.
  • Liepājā – https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/vakances/saraksts  / sadaļā VIETA jāizvēlas Liepāja /
    Informāciju par uzņēmējdarbības vidi Liepājā lasiet šeit, dati par pilsētas statistiku pieejami šeit.